PĄK KWIATU

Uczymy się być troskliwe, czułe, odważne i tyle ról spełniać. Jesteśmy w tym z lekka niepewne, z lekka wystraszone jakbyśmy stąpały po cienkim lodzie. Wspominamy jeszcze to ciało, które nie tak dawno było dla nas obce. Teraz patrząc na siebie widzimy tą dojrzałość - swoją kobiecość. Przychodzi świadomość tego kim się staję i kim chciałabym być. Jest to idealny moment aby ową zmianę uwiecznić na zdjęciach. 

Sylwia (145).jpg
Ada Cz (160) (1).jpg

W ROZKWICIE

O kobiecości świadczy nie tylko prezencja ale też serce czy dusza. Nie trzeba eksponować swoim seksapilem by ukazać swoją kwintesencję z której jesteś złożona. Wystarczy Twoje spojrzenie, jeden gest np. odgarniania kosmyków włosów. To jak mówisz, to jak wspominasz i układasz usta w sentymentalny uśmiech. To wszystko ukazuje Twoją kruchość. Twoją delikatność. To wszystko sprawia, że mogę Cię poznać. Odkryć kim jesteś pod warstwami codzienności.

PRZEKWITANIE

Jesteś wspaniała! Tyle bym mogła się od Ciebie nauczyć. Zrozumieć czym jest życie, doświadczenie oraz to co najważniejsze jest w życiu. Twoja mądrość, dojrzałość widoczna jest w Twym spojrzeniu. To co było i będzie jest w Twoich zmarszczkach, siwych kosmykach włosów czy w spracowanych dłoniach. Jesteś uosobieniem Królowej Mądrości. Babki, która otacza ciepłem wspierając inne kobiety. Pozwól, że tą Twą mądrość uwiecznię w portrecie.

Gaja (211).jpg